EN
логотологото

Фејсбук Скопје

EN

Банер на Chonghong Industries Ltd.

Категорија производ

Wireични јажиња и кабли

Местење на хардвер

Lingица прашкаст прашка

Индустриски синџири

Прилагодена алатка за сечење

Опрема и додатоци за подигнување

Индустриски материјали со висока технологија

Авто делови и додатоци за мотоцикли

Инструменти

Медицински потрошен

Моторцикл со 4 удари 150цц

Моторот

Тип на мотор

Lifan 149cc, 1-цилиндар, 4-удар, ладен во воздух

Максимална моќност Kw / (r / min)

8.5 / 8000

Максимална брзина

> 85 км на час

Минимална потрошувачка на гориво (g / kw · h)

2.54L / 100km

Почетен метод

Електрични / Кик

 

Шасија

Сопирачки (напред / назад)

Front: disc  Rear: drum

Гуми (напред / назад)

Front:120/70-12   Rear:130/70-12

Опции за боја

Сите бои, може да се прилагодат

Менувач

синџири

 

димензии

L x W x H (mm)

1740 * 780 * 1040

Висина на седиштето (мм)

810

Инвалидска количка (мм)

1215

Максимално чистење на земјата (мм)

140

Капацитет на гориво

3.5L

Нето маса

108KG

Тежина на товар (кг)

150

 

други, пак,

сертификати

ЦГК

 

Табела за кршење товар

 

 

 

 

Контактирајте не