EN
логотологото

Фејсбук Скопје

EN

Банер на Chonghong Industries Ltd.

Категорија производ

Wireични јажиња и кабли

Местење на хардвер

Lingица прашкаст прашка

Индустриски синџири

Прилагодена алатка за сечење

Опрема и додатоци за подигнување

Индустриски материјали со висока технологија

Авто делови и додатоци за мотоцикли

Инструменти

Медицински потрошен

4 мозочни удари со две тркала бензински мотоцикли

Тип мотор : CG200 вертикален мотор со еден цилиндар со ладење во воздух со рамнотежно вратило

Досада x Мозочен удар 63.5 * 62.2

Maximum speed:≥95KM/h

MaximumPower Kw / (r / min) : 10.5KW / 8000r / min

Максимален момент N · m / (r / min) : 13.5N.m / 6000r / min

L x W x H (mm):2200×880×1230mm

Спецификации на гумите : преден 80 / 100-21 / заден 110 / 100-18

Сопирачка (F / R) : преден / заден хидрауличен диск

Стартување : метод Електрично стартување на стапалото, рачна спојка

Капацитет на гориво (l) : 9L

Economicfuel consumption:≥2.3L

Нето тежина : 125 кг

Табела за кршење товар

Контактирајте не