EN
логотологото

Фејсбук Скопје

EN

Банер на Chonghong Industries Ltd.

Категорија производ

Wireични јажиња и кабли

Местење на хардвер

Lingица прашкаст прашка

Индустриски синџири

Опрема и додатоци за подигнување

Индустриски материјали со висока технологија

Авто делови и додатоци за мотоцикли

Инструменти

Воздушно шкафче

Диференцијал за заклучување на брендот Чонг Хонг од Кина

We produce both Air Locker and E-locker for  Suzuki/ Toyota/ Land Rover/ Nissan and Other 4x4 off-road vehicles, China Manufacture ,ODM/OEM accept

Нашата фабрика со седиште во провинцијата heе iangианг, Кина. Ние сме специјализирани за воздушно шкафче, електрично шкафче, компресор, како и комплети од нив.

Обично, за популарни модели или мала количина, можеме да испратиме истиот ден или следниот ден од фабриката откако ќе ги потврдиме деталите за нарачката и ќе добиеме исплата. За други модели или голема количина, слободно контактирајте и потврдете со нас. Благодарам

Воздушно шкафче

Табела за кршење товар

Воздушно шкафче

Воздушно шкафче

Воздушно шкафче

Воздушно шкафче

Воздушно шкафче

Воздушно шкафче

Воздушно шкафче

 

Воздушно шкафче

 

Воздушно шкафче

Контактирајте не