EN
логотологото

Фејсбук Скопје YouTube Pinterest Твитер

EN

Банер на Chonghong Industries Ltd.

Категорија производ

Wireични јажиња и кабли

Местење на хардвер

Lingица прашкаст прашка

Индустриски синџири

Рачни алатки и електрични алати

Опрема и додатоци за подигнување

Индустриски материјали со висока технологија

Авто делови и мотоцикл

Индустриска опрема

Лесни камиони и тешки камиони

Прилагодени делови за ковање на ЦПУ

Индустриска батерија и солутоини

Апарати за домаќинство и комерцијални апарати

Медицински потрошен

БРУЦЕ АНЦЕР


1) Type:Bruce  anchor ( claw anchor).
2) Материјал: Не'рѓосувачки челик 304/316, јаглероден челик
3) Површинска завршница: огледало или поцинкувана
4)Customer design: our experienced engineer team can developed the products and  manufacture in accordance with samples, drawings or only ideas

Детали за пакувањето: 1. спакувани во торба / картон со палета или дрвена кутија
2..една палета може да прифати стока од 1-1.2 т
3. еден контејнер од 20 ft може да прифати околу 22t стока.
Може да се исполнат посебни барања во пакетот.
Испорака Детална:
Сидро јаже 7-35 дена според различна количина

Табела за кршење товар

Производ

код

ГОЛЕМИНА

KG

A

MM

B

MM

C

MM

D

MM

CH10D01

5.0

240

469

315

10.8

CH10D02

7.5

273

531

361

11.0

CH10D03

10.0

292

583

385

12.0

CH10D04

15.0

342

655

433

13.4

CH10D05

20.0

372

701

485

18.6

Контактирајте не