EN
логотологото

Фејсбук Скопје

EN

Банер на Chonghong Industries Ltd.

Категорија производ

Wireични јажиња и кабли

Местење на хардвер

Lingица прашкаст прашка

Индустриски синџири

Прилагодена алатка за сечење

Опрема и додатоци за подигнување

Индустриски материјали со висока технологија

Авто делови и додатоци за мотоцикли

Инструменти

Медицински потрошен

198-cc 1-цилиндар 4-мозочен удар ладен во воздух

Тип мотор : 198cc, 1-цилиндар, 4-удар, ладен во воздух

Досаден x мозочен удар : 69 * 53

Сооднос на компресија .9.8 1: XNUMX

Максимална моќност Kw / (r / min) : 12.5KW / 8000r / min

Максимален вртежен момент N · m / (r / min) : 15 Nm / 6000r / min

Почетен метод : Електричен / удар

Сопирачки (напред / заден) : Пред: Диск одзади: Тапан

Д x Ш x В (mm) : 2300 * 770 * 1250 mm

Меѓуоскино растојание (mm) : 1550 mm

Висина на седиштето : 820мм

Капацитет на гориво (l) : 9L

Нето тежина (кг) : 120KG

Табела за кршење товар

Контактирајте не