EN
логотологото

Фејсбук Скопје

EN

Банер на Chonghong Industries Ltd.

Категорија производ

Wireични јажиња и кабли

Местење на хардвер

Lingица прашкаст прашка

Индустриски синџири

Прилагодена алатка за сечење

Опрема и додатоци за подигнување

Индустриски материјали со висока технологија

Авто делови и додатоци за мотоцикли

Инструменти

Медицински потрошен

72cc Dirt Bike

Тип мотор : 72cc, 1-цилиндар, 4-удар, воздушно ладен хоризонтален, надземен вид на брегаста оска

Досада x Мозочен удар 47 * 41.4

Сооднос на компресија .8.8 1: XNUMX

Палење и свеќичка : CDI, A7TC

Максимална моќност Kw / (r / min) : 4.0KW / 8000r / min

Максимален вртежен момент N · m / (r / min) : 5.0 Nm / 6000r / min

Сопирачки (напред / назад) : Тапан / тапан

Гуми (напред / назад)

Д x Ш x В (mm) : 1800 * 700 * 995

Висина на седиштето (mm) : 770 mm

Меѓуоскино растојание (mm) : 1175 mm

Минимално растојание од земја : 120мм

Капацитет на гориво : 7L

Економија на гориво 1.7 XNUMXL

Нето тежина : 80KG

Табела за кршење товар

Контактирајте не