EN
логотологото

Фејсбук Скопје

EN

Банер на Chonghong Industries Ltd.

Категорија производ

Wireични јажиња и кабли

Местење на хардвер

Lingица прашкаст прашка

Индустриски синџири

Опрема и додатоци за подигнување

Индустриски материјали со висока технологија

Авто делови и додатоци за мотори

Инструменти

500cc CBF ендуро мотор

Engine Type:500cc ,2-Cylinder, 4-Stroke, Water-cooled

Досада x Мозочен удар 67 * 66.8

Сооднос на компресија .10.7 1: XNUMX

Ignition and spark plug:EFI

MaximumPower Kw/(r/min):35kw/8500r/min

Максимален момент N · m / (r / min) : 43 Nm / 7000r / min

Д x Ш x В (mm : : 2075 * 740 * 1145

Висина на седиштето (mm) : 785 mm

Меѓуоскино растојание (mm) : 1410 mm

Мин растојание од земја : 140мм

Капацитет на гориво (l) : 15.5L

Fuel Economy(l):75 mpg

Нето тежина : 193 кг

Максимална брзина : 175 км / ч

Табела за кршење товар

Контакт