EN
логотологото

Фејсбук Скопје

EN

Банер на Chonghong Industries Ltd.

Категорија производ

Wireични јажиња и кабли

Местење на хардвер

Lingица прашкаст прашка

Индустриски синџири

Прилагодена алатка за сечење

Опрема и додатоци за подигнување

Индустриски материјали со висока технологија

Авто делови и додатоци за мотоцикли

Инструменти

Медицински потрошен

150cc Cub мотоцикл (1-цилиндар, 4-удар, ладен во воздух)

Моторот

Тип на мотор

150cc, 1-цилиндар, 4-мозочен удар, ладен во воздух

Досаден мозочен удар

70 * 62.2

Сооднос на компресија

9.5: 1

Палење и свеќа

ИРЗ

Максимална моќност Kw / (r / min)

11.5KW / 7000rpm

Максимален вртежен момент N · m / (r / min)

19.5Nm / 5000 вртежи во минута

Минимална потрошувачка на гориво (g / kw · h)

≤2.1

Почетен метод

Електрични / Кик

димензија

75km / ч

Големина на пакување

 

Нето маса

 

 

Шасија

Суспензија / фронт

нормално

Сопирачки (напред / назад)

 

Гуми (напред / назад)

 

Опции за боја

Сите бои, може да се прилагодат

Метод на трансфер

синџири

 

димензии

Д x Ш x В (mm

 

Висина на седиштето (мм)

 

Инвалидска количка (мм)

 

Максимално расчистување на земјата

 

Капацитет на гориво (л)

 

Економија на гориво (l)

 

Нето тежина / бруто тежина (кг)

 

 

други, пак,

сертификати

ЦГК

 

Табела за кршење товар

 

 

 

 

 

 

Контактирајте не