EN
логотологото

Фејсбук Скопје

EN

Банер на Chonghong Industries Ltd.

Категорија производ

Wireични јажиња и кабли

Местење на хардвер

Lingица прашкаст прашка

Индустриски синџири

Прилагодена алатка за сечење

Опрема и додатоци за подигнување

Индустриски материјали со висока технологија

Авто делови и додатоци за мотоцикли

Инструменти

Медицински потрошен

110cc младенче мотор

Мотор c 110cc, 1-цилиндер, 4-тактен, ладен со воздух

Димензија (мм) : 1897 * 706 * 1092

Меѓуоскино растојание (мм) 1227 XNUMX

Растојание од земја (mm) 135 :

Капацитет на товарење (кг) 100 :

Капацитет на гориво (L) 3.7 XNUMX

Поместување (ml) 109

Компресија 9.0 .1: XNUMX

Максимален прав (kw / r / min) : 6.1 / 7500

Максимален вртежен момент (NM / (r / min) 8.63 5500 / XNUMX

Start method:Electrict & kick

Систем за палење : ECU (електронска контрола)

Пренос : Кружни четири степени на пренос

Метод за контрола на сопирачките : F: рака / R: нога

Тип на сопирачка : F / R: тапан

Табела за кршење товар

Контактирајте не