EN
логотологото

Фејсбук Скопје

EN

Банер на Chonghong Industries Ltd.

Категорија производ

Wireични јажиња и кабли

Местење на хардвер

Lingица прашкаст прашка

Индустриски синџири

Прилагодена алатка за сечење

Опрема и додатоци за подигнување

Индустриски материјали со висока технологија

Авто делови и додатоци за мотоцикли

Инструменти

Медицински потрошен

110cc Dirt Bike

Моторот

Тип на мотор

110cc, 1-цилиндар, 4-удар, ладен во воздух

Максимална моќност Kw / (r / min)

5.0KW / 8000r / min

Максимален вртежен момент N · m / (r / min)

7.2N.m / 5000r / min

Почеток метод

Електрични / Кик

максимална брзина

60-80 км / ч

Шасија

Суспензија

нормално

Сопирачки (напред / назад)

Тапан / тапан

Гуми (напред / назад)

Пред: 2.50-17 Заден: 2.75-17

Опции за боја

Сите бои, може да се прилагодат

Метод на трансфер

синџири

димензии

L x W x H (mm)

1970 * 1100 * 660

Висина на седиштето (мм)

740

Инвалидска количка (мм)

1200

Мин растојание од земја (мм)

140

Капацитет на гориво

3.5L

Нето маса

95KG

Бруто тежина

110KG

Табела за кршење товар

Контактирајте не