EN
логотологото

Фејсбук Скопје

EN

Банер на Chonghong Industries Ltd.

Категорија производ

Wireични јажиња и кабли

Местење на хардвер

Lingица прашкаст прашка

Индустриски синџири

Прилагодена алатка за сечење

Опрема и додатоци за подигнување

Индустриски материјали со висока технологија

Авто делови и додатоци за мотоцикли

Инструменти

Медицински потрошен

125cc мотор со нечистотија

Тип мотор : единечен цилиндар, ладен со воздух, четиритактен 125/150 / 175CC

Сооднос на компресија .9 1: XNUMX

Палење и свеќичка : CDI

Моќ на калибрација .8.2 8500KW / XNUMXr / min

Maximum speed:≥85km/h

Minimum fuel consumption (g/kw•h):2.54L/100km

Сопирачки (напред / заден) : предни и задни сопирачки за дискови

Tires(Front/Rear):130/70-12,120/70-12

L x W x H(mm):1770 × 740 × 1000mm

Висина на седиштето (mm) : 750 mm

Меѓуоскино растојание (mm) : 1215 mm

Минимално растојание од земја : 150мм

Капацитет на гориво : 6L

Економија на гориво L 3.5L / 100km

Нето тежина : 110KG

Табела за кршење товар

Контактирајте не