EN
логотологото

Фејсбук Скопје

EN

Банер на Chonghong Industries Ltd.

Категорија производ

Wireични јажиња и кабли

Местење на хардвер

Lingица прашкаст прашка

Индустриски синџири

Прилагодена алатка за сечење

Опрема и додатоци за подигнување

Индустриски материјали со висока технологија

Авто делови и додатоци за мотоцикли

Инструменти

Медицински потрошен

150cc гасен скутер

Тип мотор : 150cc, 1-цилиндер, 4-тактно, ладење со воздух

Максимална издржливост (км) : 200 км

Сопирачка : Предна / задна сопирачка за дискови

Палење и свеќичка : CDI

Апсорпција на предниот удар : Апсорпција на хидрадуличен удар

Апсорпција на задниот удар : Хидраулична апсорпција на двојна пружина

Д x Ш x В (mm) : 1940 * 685 * 1080 mm

Висина на седиштето (mm) : 740 mm

Меѓуоскино растојание (mm) : 1281 mm

Максимална брзина (км / ч) : 95 км / ч

Капацитет на гориво (l) : 6L

Економија на гориво (л) : 2.5 / / 100 км

Нето тежина : 109 кг

Табела за кршење товар

Контактирајте не