EN
логотологото

Фејсбук Скопје

EN

Банер на Chonghong Industries Ltd.

Категорија производ

Wireични јажиња и кабли

Местење на хардвер

Lingица прашкаст прашка

Индустриски синџири

Прилагодена алатка за сечење

Опрема и додатоци за подигнување

Индустриски материјали со висока технологија

Авто делови и додатоци за мотоцикли

Инструменти

Медицински потрошен

150cc гасен скутер за возрасни

Тип мотор : 149cc, 1-цилиндар, 4-удар, вертикал со воздушно ладење, надземен тип на брегаста оска

Досада x Мозочен удар 62 * 49.5

Сооднос на компресија .9.0 1: XNUMX

Палење и свеќа : CDI, D8TC

MaximumPower Kw / (r / min) : 9.0KW / 8500r / min

Максимален момент N · m / (r / min) : 10N.m / 6500r / min

Д x Ш x В (mm : : 2020 * 745 * 1150

Висина на седиштето (мм) 760 XNUMX

Меѓуоскино растојание (мм) 1380 XNUMX

Мин растојание од земја : 230мм

Капацитет на гориво (l) : 5L

Економија на гориво (л) : 3.0 / / 100 км

Нето тежина : 110 кг

Табела за кршење товар

Контактирајте не