EN
логотологото

Фејсбук Скопје

EN

Банер на Chonghong Industries Ltd.

Категорија производ

Wireични јажиња и кабли

Местење на хардвер

Lingица прашкаст прашка

Индустриски синџири

Прилагодена алатка за сечење

Опрема и додатоци за подигнување

Индустриски материјали со висока технологија

Авто делови и додатоци за мотоцикли

Инструменти

Медицински потрошен

150cc мини велосипед мотор

мотор

Тип на мотор

149cc, 1-цилиндар, 4-мозочен удар, ладен во воздух

Вертикален, тип на надземни вратила

Досаден мозочен удар

62 * 49.5

Сооднос на компресија

9.0: 1

Палење и свеќа

ЦДИ, Д8ТЦ

Максимална моќност Kw / (r / min)

8.2KW / 8500r / min

Максимален вртежен момент N · m / (r / min)

10N.m / 6500r / min

максимална брзина

95km / ч

Почетен метод

Електрични / Кик

 

Шасија

Сопирачки (напред / назад)

Пред: Диск одзади: Тапан

Гуми (напред / назад)

Пред: 120 / 80-12 назад: 120 / 80-12

Опции за боја

Сите бои, може да се прилагодат

Метод на трансфер

синџири

 

димензии

Д x Ш x В (mm

1780 * 770 * 1000

Висина на седиштето (мм)

770

Инвалидска количка (мм)

1170

Минимална земја дозвола

120mm

Капацитет на гориво (л)

9L

Нето маса

102kg

 

други, пак,

сертификати

ЦГК

Табела за кршење товар

Контактирајте не