EN
логотологото

Фејсбук Скопје

EN

Банер на Chonghong Industries Ltd.

Категорија производ

Wireични јажиња и кабли

Местење на хардвер

Lingица прашкаст прашка

Индустриски синџири

Прилагодена алатка за сечење

Опрема и додатоци за подигнување

Индустриски материјали со висока технологија

Авто делови и додатоци за мотоцикли

Инструменти

Медицински потрошен

150cc мини тркачки мотоцикл

Тип на мотор : 150cc 200cc единечен цилиндар, ладен во воздух, четири такт

Максимална брзина : 100 км / ч

Сооднос на компресија .9 1: XNUMX

Палење и свеќичка : CDI

Максимална моќност Kw / (r / min) : 8.5 / 808.2KW / 8500r / min

Minimum fuel consumption (g/kw•h):2.54L/100km

Сопирачки (напред / заден) : предни и задни сопирачки за дискови

Tires(Front/Rear):130/70-12,120/70-12

L x W x H(mm):1770 × 740 × 1000mm

Висина на седиштето (mm) : 750 mm

Меѓуоскино растојание (mm) : 1215 mm

Минимално растојание од земја : 150мм

Капацитет на гориво : 6L

Економија на гориво : 3.5 / / км

Нето тежина : 110KG

Табела за кршење товар

 

Контактирајте не