EN
логотологото

Фејсбук Скопје

EN

Банер на Chonghong Industries Ltd.

Категорија производ

Wireични јажиња и кабли

Местење на хардвер

Lingица прашкаст прашка

Индустриски синџири

Опрема и додатоци за подигнување

Индустриски материјали со висока технологија

Авто делови и додатоци за мотори

Инструменти

110cc мопеден младен мотор

Моторот

Тип на мотор

110cc ,1-Cylinder, 4-Stroke, air-cooled

Maximum Power Kw/(r/min)

5.0KW / 8000r / min

Maximum Torque N·m/(r/min)

7.2N.m / 5000r / min

Почеток метод

Електрични / Кик

максимална брзина

60-80 km/h

Шасија

Суспензија

нормално

Brakes (Front/Rear)

Drum/ Drum

Tires (Front/Rear)

Front:2.50-17 Rear:2.75-17

Color options

Сите бои, може да се прилагодат

Transfer method

синџири

димензии

L x W x H (mm)

1970 * 1100 * 660

Висина на седиштето (мм)

740

Инвалидска количка (мм)

1200

Min Ground Clearance(mm)

140

Капацитет на гориво

3.5L

Нето маса

95KG

Бруто тежина

110KG

Табела за кршење товар

Контакт