EN
логотологото

Фејсбук Скопје

EN

Банер на Chonghong Industries Ltd.

Категорија производ

Wireични јажиња и кабли

Местење на хардвер

Lingица прашкаст прашка

Индустриски синџири

Прилагодена алатка за сечење

Опрема и додатоци за подигнување

Индустриски материјали со висока технологија

Авто делови и додатоци за мотоцикли

Инструменти

Медицински потрошен

110cc мопеден гасен мотор

Тип мотор : 110cc, 1-цилиндар, 4-удар, ладен во воздух

Досада x Мозочен удар 70 * 62.2

Сооднос на компресија .9.1 1: XNUMX

Палење и свеќичка : CDI

Максимална моќност Kw / (r / min) : 5.0KW / 7000 вртежи во минута

Maximum Torque N·m/(r/min):7.2N.m/5000 rpm

Сопирачки (напред / назад) : Тапан / тапан

Гуми (напред / назад) 2.5-17 / 2.5-17 :

Д x Ш x В (mm) : 1780 * 730 * 1020

Висина на седиштето (mm) : 770 mm

Минимално растојание од земја : 120мм

Капацитет на гориво : 8L

Економија на гориво L 2L / 100km

Нето тежина : 88 кг

Табела за кршење товар

Контактирајте не