EN
логотологото

Фејсбук Скопје

EN

Банер на Chonghong Industries Ltd.

Категорија производ

Wireични јажиња и кабли

Местење на хардвер

Lingица прашкаст прашка

Индустриски синџири

Прилагодена алатка за сечење

Опрема и додатоци за подигнување

Индустриски материјали со висока технологија

Авто делови и додатоци за мотоцикли

Инструменти

Медицински потрошен

125 скутер мотор скутер

Тип мотор : 125cc, 1-цилиндар, 4-удар, ладен во воздух

Гуми (напред / назад) 90-10 / 90-10 :

Minimumfuel consumption(g/kw·h):≤3

Палење и свеќичка : CDI

MaximumPower Kw / (r / min) / 5.2/7000

MaximumTorque N·m/(r/min):8.2/5000±150

Д x Ш x В (mm : : 1780 * 420 * 1080

Висина на седиштето (mm) : 770 mm

Меѓуоскино растојание (mm) : 1200 mm

Мин растојание од земја : 230мм

Капацитет на гориво (l) : 4.5L

Startingmethod:Electric/Kick

Нето тежина : 95 кг

Табела за кршење товар

Контактирајте не