EN
логотологото

Фејсбук Скопје

EN

Банер на Chonghong Industries Ltd.

Категорија производ

Wireични јажиња и кабли

Местење на хардвер

Lingица прашкаст прашка

Индустриски синџири

Прилагодена алатка за сечење

Опрема и додатоци за подигнување

Индустриски материјали со висока технологија

Авто делови и додатоци за мотоцикли

Инструменти

Медицински потрошен

110cc мотоцикл 4 потези ладење на воздухот

Тип мотор : 110cc, 4 потези, ладење на воздухот

Досаден x Удар : 52.4 × 49.5 mm

Сооднос на компресија .9.1 1: XNUMX

Палење и свеќичка : CDI

MaximumPower Kw / (r / min) : 5.0KW / 8000r / min

MaximumTorque N·m/(r/min):4.5KW/8000r/min

Д x Ш x В (mm : : 1920 * 770 * 1080 (mm

Висина на седиштето (mm) : 770 mm

Меѓуоскино растојание (mm) : 1260 mm

Мин растојание од земја : 160мм

Капацитет на гориво (l) : 8L

Економија на гориво (л) : 1.8 / / 100 км

Нето тежина : 100KG

Табела за кршење товар

Контактирајте не