EN
логотологото

Фејсбук Скопје

EN

Банер на Chonghong Industries Ltd.

Категорија производ

Wireични јажиња и кабли

Местење на хардвер

Lingица прашкаст прашка

Индустриски синџири

Прилагодена алатка за сечење

Опрема и додатоци за подигнување

Индустриски материјали со висока технологија

Авто делови и додатоци за мотоцикли

Инструменти

Медицински потрошен

110cc мотоцикл

Моторот

Тип на мотор

110cc, 1-цилиндар, 4-удар, ладен во воздух

Максимална моќност Kw / (r / min)

5.0KW / 8000r / min

Maximum Torque N·m/(r/min)

7.2N.m / 6000r / min

Почетен метод

Електрични / Кик

максимална брзина

60-80 км / ч

 

Шасија

Суспензија

нормално

Сопирачки (напред / назад)

Тапан / тапан

Гуми (напред / назад)

Front:2.50-17   Rear:2.75-17

Опции за боја

Сите бои, може да се прилагодат

Метод на трансфер

синџири

 

димензии

Д x Ш x В (mm

1800 * 750 * 1010

Висина на седиштето (мм)

700

Инвалидска количка (мм)

1175

Мин Расчистување на земјата

120

Капацитет на гориво (l)

6.5L

Нето тежина (кг)

90KG

Бруто тежина (кг)

100KG

Табела за кршење товар

110cc мотоцикл

Контактирајте не