EN
логотологото

Фејсбук Скопје

EN

Банер на Chonghong Industries Ltd.

Категорија производ

Wireични јажиња и кабли

Местење на хардвер

Lingица прашкаст прашка

Индустриски синџири

Прилагодена алатка за сечење

Опрема и додатоци за подигнување

Индустриски материјали со висока технологија

Авто делови и додатоци за мотоцикли

Инструменти

Медицински потрошен

200cc мотоцикл

Моторот

Тип на мотор

198cc, 1-цилиндар, 4-удар, ладен во воздух

Боречки x мозочен удар

69 * 53

Сооднос на компресија

9.8: 1

Палење и свеќа

ЦДИ, Д8ТЦ

Максимална моќност Kw / (r / min)

11.5KW / 8000r / min

Maximum Torque N·m/(r/min)

12N.m / 6000r / min

Minimum fuel consumption (g/kw·h)

354g / kW.h

Почеток метод

Електрични / Кик

димензија

350x330x420mm

Нето тежина

31.5Kg

 

Шасија

Сопирачки (напред / назад)

Drum  ;  Drum

Гуми (напред / назад)

2.75-1  /  3.00-18

Опции за боја

Црвена

Метод на трансфер

синџири

 

димензии

Д x Ш x В (mm

2300 * 770 * 1250

Висина на седиштето (мм)

820

Инвалидска количка (мм)

1550

Капацитет на гориво (l)

9L

Нето тежина / бруто тежина (кг)

120KG

 

други, пак,

сертификати

ЦГК

Табела за кршење товар

Контактирајте не