EN
логотологото

Фејсбук Скопје

EN

Банер на Chonghong Industries Ltd.

Категорија производ

Wireични јажиња и кабли

Местење на хардвер

Lingица прашкаст прашка

Индустриски синџири

Прилагодена алатка за сечење

Опрема и додатоци за подигнување

Индустриски материјали со висока технологија

Авто делови и додатоци за мотоцикли

Инструменти

Медицински потрошен

250cc теренски мотоцикл

Тип на мотор : Zongshen250cc единечен цилиндар, ладен со вода, 4-тактни

Палење и свеќичка : CDI

Максимална брзина : 100 км / ч

Сопирачка (напред / назад). Диск

Д x Ш x В (mm) : 2100x850x1200 mm

Висина на седиштето (mm) : 850 mm

Меѓуоскино растојание (мм) : F-1.60 * 21 R-2.15 * 18

Мин растојание од земја : 340мм

Капацитет на гориво (l) : 8L

Нето тежина : 135 кг

Табела за кршење товар

Контактирајте не