EN
логотологото

Фејсбук Скопје

EN

Банер на Chonghong Industries Ltd.

Категорија производ

Wireични јажиња и кабли

Местење на хардвер

Lingица прашкаст прашка

Индустриски синџири

Прилагодена алатка за сечење

Опрема и додатоци за подигнување

Индустриски материјали со висока технологија

Авто делови и додатоци за мотоцикли

Инструменти

Медицински потрошен

250cc теренски мотоцикл

Тип мотор : 250 кубика, единечен цилиндар, 2 потези, ладилник за вода

Хидрауличен диск на сопирачките (F / R)

Сооднос на компресија .6.5 1: XNUMX

Палење и свеќичка : CDI

MaximumPower Kw / (r / min)) 37P

Максимална брзина : 125 (км / ч) L x Ш x H (mm) : 2170 * 830 * 1285 mm

Висина на седиштето (mm) : 940 mm

Меѓуоскино растојание (mm) : 1465 mm

Front/Rear wheel size:80/100-21,110/90-18

Нето тежина : 108 кг

Табела за кршење товар

Контактирајте не