EN
логотологото

Фејсбук Скопје

EN

Банер на Chonghong Industries Ltd.

Категорија производ

Wireични јажиња и кабли

Местење на хардвер

Lingица прашкаст прашка

Индустриски синџири

Прилагодена алатка за сечење

Опрема и додатоци за подигнување

Индустриски материјали со висока технологија

Авто делови и додатоци за мотоцикли

Инструменти

Медицински потрошен

250cc ладилно масло ладилник мотор мотор

Тип мотор : 250 кубика, 2-цилиндар, 4-удар, ладен во воздух, рачна спојка

Досада x Мозочен удар 70 * 62.2

Сооднос на компресија .9.5 1: XNUMX

Палење и свеќичка : CDI

MaximumPower Kw / (r / min) : 11.5KW / 7000rpm

MaximumTorque N·m/(r/min):19.5N.m/5000rpm

Д x Ш x В (mm) : 2260 * 810 * 1160 mm

Висина на седиштето (mm) : 780 mm

Меѓуоскино растојание (mm) : 1460 mm

Мин растојание од земја : 160мм

Капацитет на гориво (l) : 14L

Minimumfuel consumption(g/kw•h):≤2.1

Нето тежина : 135 кг

Табела за кршење товар

Контактирајте не