EN
логотологото

Фејсбук Скопје

EN

Банер на Chonghong Industries Ltd.

Категорија производ

Wireични јажиња и кабли

Местење на хардвер

Lingица прашкаст прашка

Индустриски синџири

Прилагодена алатка за сечење

Опрема и додатоци за подигнување

Индустриски материјали со висока технологија

Авто делови и додатоци за мотоцикли

Инструменти

Медицински потрошен

500 кубни тркачки мотоцикл

Тип мотор : 500 кубика, 2-цилиндар, 4-удар, ладен со вода

Досада x Мозочен удар 67 * 66.8

Сооднос на компресија .10.7 1: XNUMX

Палење и свеќичка : EFI

MaximumPower Kw / (r / min) : 35kw / 8500r / min

Максимален момент N · m / (r / min) : 43N.m / 7000r / min

Д x Ш x В (mm : : 2075 * 740 * 1145

Висина на седиштето (mm) : 785 mm

Меѓуоскино растојание (mm) : 1410 mm

Мин растојание од земја : 140мм

Капацитет на гориво (l) : 15.5L

Економија на гориво (l) : 75 mpg

Нето тежина : 193 кг

Максимална брзина : 175 км / ч

Табела за кршење товар

Контактирајте не