EN
логотологото

Фејсбук Скопје

EN

Банер на Chonghong Industries Ltd.

Категорија производ

Wireични јажиња и кабли

Местење на хардвер

Lingица прашкаст прашка

Индустриски синџири

Прилагодена алатка за сечење

Опрема и додатоци за подигнување

Индустриски материјали со висока технологија

Авто делови и додатоци за мотоцикли

Инструменти

Медицински потрошен

Скутер од 125 кубика

Тип мотор : 125cc, 1-цилиндар, 4-удар, ладен во воздух

Досада x Мозочен удар 52.4 * 57.8

Сооднос на компресија .9.2 1: XNUMX

Палење и свеќичка : CDI

MaximumPower Kw / (r / min) / 5.6/7500

MaximumTorque N·m/(r/min):7.8/4000

Д x Ш x В (mm : : 1740 * 640 * 1025

Висина на седиштето (mm) : 780 mm

Меѓуоскино растојание (mm) : 1310 mm

Капацитет на гориво (l) : 5L

Нето тежина : 109 кг

20’container:26 units

40’HQ container:87 units

Табела за кршење товар

Контактирајте не