EN
логотологото

Фејсбук Скопје

EN

Банер на Chonghong Industries Ltd.

Категорија производ

Wireични јажиња и кабли

Местење на хардвер

Lingица прашкаст прашка

Индустриски синџири

Прилагодена алатка за сечење

Опрема и додатоци за подигнување

Индустриски материјали со висока технологија

Авто делови и додатоци за мотоцикли

Инструменти

Медицински потрошен

125cc скутер мотоцикл

Тип мотор : 125cc , 1-Цилиндар, 4-удар, ладен во воздух

Досада x Мозочен удар 52.4 * 57.8

Сооднос на компресија : 9.2 1

Палење и свеќичка : CDI

Максимална моќност Kw / (r / min) : 5.8kw / 8500r / min

Максимален вртежен момент N · m / (r / min) : 7.8 / 5000

Сопирачки (напред / заден) : Пред: Диск одзади: Тапан

Гуми (напред / назад) vac 135-10 вакуумска гума

L x Ш x В (mm) : 1840 * 1100 * 690 mm

Висина на седиштето (mm) : 760 mm

Меѓуоскино растојание (mm) : 12670 mm

Минимално растојание од земја : 230мм

Капацитет на гориво : 4.3L

Економија на гориво 12.8 100 L / XNUMXKM

Нето тежина : 95Kg

Табела за кршење товар
Контактирајте не