EN
логотологото

Фејсбук Скопје

EN

Банер на Chonghong Industries Ltd.

Категорија производ

Wireични јажиња и кабли

Местење на хардвер

Lingица прашкаст прашка

Индустриски синџири

Прилагодена алатка за сечење

Опрема и додатоци за подигнување

Индустриски материјали со висока технологија

Авто делови и додатоци за мотоцикли

Инструменти

Медицински потрошен

150 циклус единечен цилиндар 4 потези Ладење во воздух

Тип мотор : 150cc, единечен цилиндар, 4 потези, ладен со воздух

Bore x Stroke: 62×49.5

Сооднос на компресија : 9: 1: 1

Maximum Power Kw/(r/min):9.0/8500(1±1.5%)

Maximum Torque N·m/(r/min):8.0/7500(1±1.5%)

Метод на започнување : Kick / Electric

Сопирачки (напред / назад) : Тапан / тапан

Опции за боја : црвена / бела / црна / сребрена

Д x Ш x В (mm : : 2100 * 750 * 1055

Меѓуоскино растојание (mm) : 1280 mm

Мин растојание од земја 190 :

Капацитет на гориво (l) : 9L

Нето тежина (кг) 121

Гуми / Пред 2.75-18

Гуми / Зад 3.0-18 :

Табела за кршење товар

 

 

 

 

 

 

Контактирајте не