EN
логотологото

Фејсбук Скопје

EN

Банер на Chonghong Industries Ltd.

Категорија производ

Wireични јажиња и кабли

Местење на хардвер

Lingица прашкаст прашка

Индустриски синџири

Прилагодена алатка за сечење

Опрема и додатоци за подигнување

Индустриски материјали со висока технологија

Авто делови и додатоци за мотоцикли

Инструменти

Медицински потрошен

250cc теренски мотоцикл со две тркала

стил теренски мотор со две тркала
Моторот Zongshen 250CC еден цилиндар, ладен воздух, четири удари
Поместување 250CC
Боја на изгледот бело
L × W × H (2050 × 840 × 1180) мм
Нето тежина 105KG
Ширина на рачката на насоката 830mm
Висина на седење 910mm
Минимално растојание од земјата 340mm
Спецификации на тркалата front 1.60×21/rear 2.15×18
Спецификации на гуми преден 80 / 100-21 / заден 110 / 100-18
Потрошувачката на гориво Економична потрошувачка на гориво (Л / 100 км): 2.0-2.5
Резервоарот за гориво 12L
рамка  Квадратна рамка од челична цевка со висока јачина: лулка со двојно светло интегрирана
Апсорпција на шок предна вилушка / задна Јао Јонг
Систем за пренос меѓународна опрема со пет брзини, рачна спојка, погон на ланец
Контролен систем предни и задни хидраулични сопирачки за дискови
Опрема за електрична инструментација 12V напојување, палење CDI
Насочен уред Алуминиумски компресивен волан
Лидерство  високо квалитетна алуминиумска рачка
Резервоарот за гориво оригинална пластика на резервоарот за гориво
Батерија Оригинална монтажна батерија 12V7A
Почетен метод стартување на електрично стапало
Пакување Комплетна амбалажа од рамка за железо во возилото
Табела за кршење товар

Контактирајте не