EN
логотологото

Фејсбук Скопје YouTube Pinterest Твитер

EN

Банер на Chonghong Industries Ltd.

Категорија производ

Wireични јажиња и кабли

Местење на хардвер

Lingица прашкаст прашка

Индустриски синџири

Рачни алатки и електрични алати

Опрема и додатоци за подигнување

Индустриски материјали со висока технологија

Авто делови и мотоцикл

Индустриска опрема

Лесни камиони и тешки камиони

Прилагодени делови за ковање на ЦПУ

Индустриска батерија и солутоини

Апарати за домаќинство и комерцијални апарати

Медицински потрошен

Јажиња со дијамантски жици

6×7+1×19W / 6x19+1x37 / 7x19 Galvanized or Brass Surface Diamond Wire Saw Rope ,for Stone Cutting

Место на потекло : Кина

Име на бренд : CHONGHONG

Име на производ : Јажиња со дијамантски жици

Construction:6×7+1×19W / 6x19+1x37 / 7x19

Material:Diamond & steel

Diameter:3mm,3.2mm,3.5mm,3.6mm,3.8mm,3.9mm,4.2mm,4.5mm,4.6mm,4.8mm,4.9mm

Површинска обработка : поцинкуван или месинг

Обложување : Гума, пластика, пролет, гума + пружина итн.

Боја : сина или прилагодување

Application:For cutting marble & granite

Usage:Quarrying,block squaring & profiling

Пакет : Картон, дрвена кутија или според барањата на клиентот

Јаже од дијамант

Јаже од дијамант

Табела за кршење товар

Јаже од дијамант

 

Јаже од дијамант

 

Јаже од дијамант

 

Јаже од дијамант

 

Јаже од дијамант

Контактирајте не