EN
логотологото

Фејсбук Скопје

EN

Банер на Chonghong Industries Ltd.

Категорија производ

Wireични јажиња и кабли

Местење на хардвер

Lingица прашкаст прашка

Индустриски синџири

Прилагодена алатка за сечење

Опрема и додатоци за подигнување

Индустриски материјали со висока технологија

Авто делови и додатоци за мотоцикли

Инструменти

Медицински потрошен

Мини скутер за гас 125cc

Тип мотор : 125cc, 1-цилиндар, 4-удар, ладен во воздух

Досада x Мозочен удар 52.4 * 57.8

Сооднос на компресија .9.2 1: XNUMX

Палење и свеќичка : CDI

Максимална моќност Kw / (r / min) : 5.6 / 7500

Maximum Torque N·m/(r/min):7.8/4000

Сопирачки (напред / заден) : Пред: Диск одзади: Тапан

Гуми (напред / назад) : напред: 120 / 70-10 назад: 120 / 70-10

L x Ш x В (mm) : 1740 * 640 * 1025 mm

Висина на седиштето (mm) : 780 mm

Меѓуоскино растојание (mm) : 1310 mm

Минимално растојание од земја : 120мм

Капацитет на гориво : 5L

Економија на гориво 2.4 100 L / XNUMXKM

Нето тежина : 109 кг

Табела за кршење товар

Контактирајте не