EN
логотологото

Фејсбук Скопје

EN

Банер на Chonghong Industries Ltd.

Категорија производ

Wireични јажиња и кабли

Местење на хардвер

Lingица прашкаст прашка

Индустриски синџири

Прилагодена алатка за сечење

Опрема и додатоци за подигнување

Индустриски материјали со висока технологија

Авто делови и додатоци за мотоцикли

Инструменти

Медицински потрошен

Мотоцикл со Sidecar 250cc трицикл

Тип мотор : LONCIN 150CC / 250CC (со рикверц), 1-цилиндар, 4-удар, ладен во воздух

Досада x Мозочен удар 66.5 * 66.2

Сооднос на компресија .9 1: XNUMX

Палење и свеќичка : CDI

MaximumPower Kw / (r / min) : 8.2 / 8500 KW / R / MIN

Д x Ш x В (mm) : 1770x1470x1030 mm

Висина на седиштето (mm) : 690 mm

Меѓуоскино растојание (mm) : 1180 mm

Капацитет на гориво (l) : 13L

Потрошувачка на гориво 2.6 3.8L-100L / XNUMXKM

Нето тежина : 185 кг

Табела за кршење товар

Контактирајте не