EN
логотологото

Фејсбук Скопје YouTube Pinterest Твитер

EN

Банер на Chonghong Industries Ltd.

Категорија производ

Wireични јажиња и кабли

Местење на хардвер

Lingица прашкаст прашка

Индустриски синџири

Опрема и додатоци за подигнување

Индустриски материјали со висока технологија

Авто делови и мотоцикл

Индустриска опрема

Медицинска нега и лична фитнес уреди

Индустриска опрема

Рачни алатки и електрични алати

Лесни камиони и тешки камиони

Прилагодени делови за ковање на ЦПУ

Индустриска батерија и солутоини

Апарати за домаќинство и комерцијални апарати

Течни и медицински компоненти

Безбедност на отворено

Медицинска нега и лична фитнес уреди

КУКУВАЧКА КУКА СО ЗАВРТКА, ПОЛОЖЕНА со ЦИНК

1) Стандардно: Куки за куки со пролет
2) Се нуди услугата OEM и ODM
3) Третман: капка фалсификувани, гипс
4) Материјал: јаглероден челик, нерѓосувачки челик 304/304L/316/316L
5) Површина: обложена со цинк, засветли; Насликани
6) Специјални спецификации и ознаки може да се направат според барањата на клиентите
7) Детали за пакување: Морски транспортни картони или по ваша потреба.
8) Посебната потреба на клиентите е добредојдена. Може да се обезбеди тест сертификат.
9) Навремена испорака, висок квалитет и конкурентна цена, задоволувачка услуга

Производ

код

ГОЛЕМИНА

 

ОЛ

Wireица Дија.

Работно

Ограничување на оптоварување

NW

mm

инчен

mm

Инчен

KG

Д-Р

KG

CH08D01

6 × 60

60

2.36

6

1/4

120

260

0.042

CH08D02

8 × 80

80

3.16

8

5/16

230

500

0.090

CH08D03

10 × 100

100

4.0

10

3/8

350

770

0.164

CH08D04

11 × 120

120

4.75

11

7/16

450

90

0.232

Контактирајте нѐ