EN
логотологото

Фејсбук Скопје

EN

Банер на Chonghong Industries Ltd.

Категорија производ

Wireични јажиња и кабли

Местење на хардвер

Lingица прашкаст прашка

Индустриски синџири

Прилагодена алатка за сечење

Опрема и додатоци за подигнување

Индустриски материјали со висока технологија

Авто делови и додатоци за мотоцикли

Инструменти

Медицински потрошен

Нечистотија на бензин со две тркала

Тип мотор : CG200 вертикален мотор со еден цилиндар со ладење во воздух со рамнотежно вратило

Стартување : метод Електрично стартување на стапалото, рачна спојка

Досада x Мозочен удар 63.5 * 62.2

MaximumPower Kw / (r / min) : 10.5KW / 8000r / min

Максимален момент N · m / (r / min) : 13.5N.m / 6000r / min

Д x Ш x В (mm) : 2200 × 880 × 1230 mm

Maximumspeed:≥95KM/h

Меѓуоскино растојание (мм) : 1430 (мм)

Капацитет на гориво (l) : 9L

Потрошувачка на економично гориво .2.3Л

Нето тежина : 125 кг

Табела за кршење товар

Контактирајте не